Administrācija un vadība

  • Sigita Rubina

    Valdes priekšsēdētāja

    +371 29 646 918
    +371 62 006 678
    sigita.rubina@1partner.lv

    Valodas Latviešu / in English / по-pусски

  • Kārlis Knēziņš

    Komercīpašumu nodaļas vadītājs

    +371 22 006 678
    +371 62 006 678
    karlis.knezins@1partner.lv

    Valodas Latviešu / in English / по-pусски

  • Aigars Zariņš

    Valdes loceklis

    +371 29 232 529
    +371 62 006 678
    aigars.zarins@1partner.lv

    Valodas Latviešu / in English / по-pусски

  • Elīna Kopmane

    Biroja vadītāja

    +371 26 883 395
    +371 62 006 678
    elina.kopmane@1partner.lv

    Valodas Latviešu / по-pусски / in English

Privātīpašumu nodaļa

  • Diāna Leitāne

    Sertificēta nekustamā īpašuma aģente

    +371 29 282 832
    +371 62 006 678
    diana.leitane@1partner.lv

    Valodas Latviešu / in English / по-pусски

  • Agnese Osmane

    Sertificēta nekustamā īpašuma aģente

    +371 27 748 603
    +371 62 006 678
    agnese.osmane@1partner.lv

    Valodas Latviešu / in English / по-pусски

  • Ilona Streipa

    Sertificēta nekustamā īpašuma aģente

    +371 26 173 240
    +371 62 006 678
    ilona.streipa@1partner.lv

    Valodas Latviešu / in English / по-pусски

  • Nauris Garkaklis

    Nekustamā īpašuma aģents

    +371 27 144 022
    +371 62 006 678
    nauris.garkaklis@1partner.lv

    Valodas Latviešu / in English / по-pусски

  • Ieva Briede

    Nekustamā īpašuma aģente

    +371 26 076 024
    +371 62 006 678
    ieva.briede@1partner.lv

    Valodas Latviešu / in English / по-pусски

Komercīpašumu nodaļa

  • Jans Žečickis

    Sertificēts nekustamā īpašuma aģents

    +371 29 418 007
    +371 62 006 678
    jans.zecickis@1partner.lv

    Valodas Latviešu / in English / по-pусски

  • Nataļja Samuilova

    Nekustamā īpašuma aģente

    +371 27 775 464
    +371 62 006 678
    natalja.samuilova@1partner.lv

    Valodas Latviešu / in English / по-pусски

  • Lelde Veinberga

    Nekustamā īpašuma aģente

    +371 29 443 219
    +371 62 006 678
    lelde.veinberga@1partner.lv

    Valodas Latviešu / in English / по-pусски

Vērtēšanas nodaļa

  • Arnis Podiņš

    Sertificēts nekustamā īpašuma vērtētājs
    LĪVA sertifikāta nr. 43

    +371 29 239 227
    +371 62 006 678
    arnis.podins@1partner.lv

    Valodas Latviešu / in English / по-pусски

  • Natalja Biserova

    Nekustamā īpašuma vērtētāja palīgs

    +371 29 454 679
    +371 62 006 678
    natalja.biserova@1partner.lv

    Valodas Latviešu / in English / по-pусски

  • Georgijs Drozdovs

    Sertificēts nekustamā īpašuma vērtētājs
    LĪVA sertifikāta. nr. 127

    +371 22 311 160
    +371 62 006 678
    georgijs.drozdovs@1partner.lv

    Valodas Latviešu / in English / по-pусски