Par 1Partner

1Partner Kinnisvara ir 2004. gadā Igaunijā dibināta kompānija, kas sniedz pilna servisa pakalpojumus nekustamo īpašumu jomā. 2019. gadā uzņēmums paplašināja savu darbību Baltijas valstīs un, apvienojot 2 nozares profesionāļu komandas, šobrīd mūsu pakalpojumi ir pieejami arī Latvijā. Latvijā 1Partner tika dibināts kā nekustamo īpašumu starpniecības kompānija ar mērķi un uzstādījumu sniegt kvalitatīvus starpniecības pakalpojumus nekustamo īpašumu jomā, iedziļinoties katra klienta vēlmēs un vajadzībās, izstrādājot katram produktam savu – individuālu pieeju, pirmkārt, apzinot potenciālo tirgu vai klientu un uzrunājot to.

Mēs aktīvi darbojamies vietējā tirgū. Mūsu pakalpojumus izmanto gan privātpersonas, gan juridiskas personas, palīdzam saviem klientiem pārdot/iegādāties īpašumus, ka arī iznomāt komercplatības un izīrēt dzīvokļus. Mēs strādājam arī ar nerezidentiem un palīdzam noformēt TUA.

Mūsu galvenā vērtība ir kvalitāte. Tāpēc uzņemamies to, ko varam izdarīt.

Mēs cenšamies parādīt citiem tirgus dalībniekiem, ka mūsu darbs nebeidzas ar sludinājumu izvietošanu interneta portālos un gaidīšanu, ka pie pozitīva rezultāta ātrāk var nokļūt nepārtraukti augot, pilnveidojot savus darbības virzienus un konkrēti uzrunājot potenciālos klientus. Tāpēc mūsu vidū ir arī mārketinga speciālisti, aģenti ar pieredzi finanšu jomā un jurisprudencē, kas ļauj mums sniegt augstāku servisu, individuālāku un profesionālāku pieeju katram klientam

Mūsu moto ir – Mēs nesolām, mēs pārdodam

Mūsu pieredzējušie konsultanti piedāvā starpniecības, vērtēšanas un investīciju pārvaldības pakalpojumus.

  • Risinājumu atradīsim gan juridiskām, gan privātpersonām
  • Mums raksturīgs ātrums, kvalitāte un saprātīga cena
  • Mūsu misija ir nodrošināt integrētus ar nekustamo īpašumu saistītus pakalpojumus, kas pārsniedz klientu cerības.

STARPNIECĪBAS PAKALPOJUMI - PIRKŠANA, PĀRDOŠANA, ĪRE UN NOMA.

Mēs palīdzēsim Jums ātri pārdot, izīrēt vai iznomāt īpašumu par maksimālo summu.  Efektīvi izmantojot mūsu pārdošanas stratēģiju un klientu datu bāzi, piemeklēsim klientam labāko pieejamo īpašumu  gan iegādei, gan īrei, gan nomai.

Sazinies ar mums

NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA VĒRTĒŠANA

1Partner vērtējumi tiek akceptēti Latvijas kredītiestādēs un LR Uzņēmumu Reģistrā.

1Partner ir sertificēts vērtēšanas uzņēmums (LĪVA Kompetences sertifikāts nekustamā īpašuma vērtēšanai) un novērtējumi tiek veikti saskaņā ar Latvijas, Eiropas un starptautiskiem vērtēšanas standartiem. Tādēļ Jūs varat būs pārliecināts, ka sniegtais pakalpojums Jums dos iespēju iegūt nepieciešamo finansējumu.

Lai iegūtu profesionālu īpašuma vērtējumu, lūdzu, sazinieties ar mums.

Sazinies ar mums